DeLaval
 
V tomto vydání:  
   
Přechod na robotické dojení
   
Nová ISO dojírna na kolech
   
Jak zvýšit kvalitu mléka a váš zisk
   
 
 

Přechod na robotické dojení


Přechod na VMS

 

Přemýšlíte o koupi robotického systému na dojení? Zde je zajímavý článek, který vám může určité věci vyjasnit a možná pomoci se rozhodnout. Najdete zde,  jak probíhá dobré uvedení do provozu, nejčastější chyby a že dobrá příprava je základem.

  Zde se dočtete více...

Nová ISO dojírna na kolech


ISO dojírna na kolech

 

Nový DeLaval PMU je mobilní dojící jednotka, která dojí krávy tak rychle, jako když jsou v dojírně. Výhodou tohoto systému je snadné manévrování, dobrá přizpůsobivost krav, splňuje normy ISO, kompatibilita s DeLaval dojícími systémy a můžete používat stejné strukové návlečky!

  Více o dojírně na kolech zde

Jak zvýšit kvalitu mléka a váš zisk


DeLaval chladiče

 

DeLaval kompaktní chladiče umožňují chladit mléko okamžitě a tím chrání jeho kvalitu a vaši ziskovost. Vyvinuli jsme řadu chladičů mléka, které jsou nejen dostatečně kompatibilní, aby se hodily do prostoru, který máte k dispozici, ale aby byly také robustní a schopné provozu mimo hodně exponovaná místa - dokonce i mimo stáj. Chladiče se dodávají v modelech  60kW, 90kW a 120kW.

  Více o DeLaval chladičích
 
 

Vaše e-mail adresa je zapsána k odběru novinek DeLaval newsletter.
Pokud si již nepřejete dostávat tyto emaily či chcete změnit váš odběr novinek, prosím zrušit či změnit odběr novinek zde.


Delaval