DeLaval
 
V tomto vydání:  
   
Pravidelná výměna se vyplatí!
   
InService™ - profesionální servis!
   
DeLaval na výstavě Eurotier 2012
   
 
 

Pravidelná výměna se vyplatí!


DeLaval návlečky

 

Výzkum prokázal, že pravidelná výměna návleček má velký vliv na zdravotní stav vemene dojnic, snižuje množství výskytu bakterií a následný přenos z dojnice na dojnici. Pravidelnou výměnou můžete ušetřit peníze a zvýšit Váš zisk. Pokud použijete originální DeLaval návlečky a budete je vyměňovat v pravidelných intervalech získáte zdravější stádo a lepší kvalitu mléka. Přečtěte si zajimavý článek, jak toho docílit !

  Přečtěte si více

InService™ - profesionální servis!


InService™

 

DeLaval InService™ je zaměřen na porozumění zákazníkům a schopnosti dobře reagovat na jejich potřeby. InService™ tak nabízí preventivní údržbu, poradenské služby a pohotovostní servis 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Zvolte si servis nebo služby, které odpovídají Vašim potřebám a konaktujte naše zkušené servisní techniky. Naše firma je tu pro Vás!

  Přečtěte si více

DeLaval na výstavě Eurotier 2012


Eurotier 2012

 

DeLaval se zůčastní největší zemědělské výstavy na světě Eurotier 2012, která se bude konat ve dnech 13. až 16. listopadu v Hannoveru. Cílem naší expozice bude vysvětlit a ukázat, jak propojit celou farmu a všechy její zdroje v "efektivní způsob řízení". Pokud jste se ještě nerozhodli, zda tuto výstavu navštívit, berte tento článek jako výzvu a přijeďte se na nás podívat! Číslo DeLaval stánku je 27-H34 hala/otevřené prostranství 27. Budeme se těšit na Vaši návstěvu!

 

  Přečtěte si více
 
 

Vaše e-mail adresa je zapsána k odběru novinek DeLaval newsletter.
Pokud si již nepřejete dostávat tyto emaily či chcete změnit váš odběr novinek, prosím zrušit či změnit odběr novinek zde.


Delaval