DeLaval
 
V tomto vydání:  
   
Novinka - Mléčný vozík pro telata
   
4HOOVES - Účinný na paznehty!
   
Proč používat DeLaval návlečky?
   
 
 

Novinka - Mléčný vozík pro telata


CM 100 a CM 180

 

Právě probíhá kampaň na Mléčný vozík pro telata! V nabídce máme DeLaval Mléčný vozík CM 100 a CM 180. Oba mohou být objednány s různými komponenty dle Vašich představ. Delaval CM 100 a 180 může být použit všude tam, kde je zapotřebí mít pohodlný zdroj teplého mléka.  S  použitím mléčného vozíku můžete nastavit optimální dávkování, snížíte náklady a získáte  zdravější telata, která budou produktovat více mléka!

  Přečtěte si více o této kampani

4HOOVES - Účinný na paznehty!


4 HOOVES

 

V chovatelsky vyspělých zemích je kulhání u mléčného skotu po poruchách reprodukce a mastitidách třetím ekonomicky nejzávažnějším zdravotním problémem. Dobrý zdravotní stav končetin a především paznehtů je jedním z hlavních předpokladů úspěšnosti celého chovu.

Vsaďte na kvalitu a vyzkoušejte přípravek firmy DeLaval 4HOOVES!
Prověřená baktericidní účinnost v silně znečištěném prostředí!

  Více informací najdete zde

Proč používat DeLaval návlečky?


DeLaval návlečky

 

Proč používat originální DeLaval strukové návlečky? Mnozí konkurenti si snaží zkrátit výrobní proces a vytvořit kopii našich návleček v domnění, že dosáhnou stejného výsledku, jako my. Ke zjištění pravdivosti zda je tomu skutečně tak, jsme na farmě Hamra provedli test a zkoušeli jsme je porovnat s naší originální návlečkou.

  Chcete vědět, jak to dopadlo?
 
 

Vaše e-mail adresa je zapsána k odběru novinek DeLaval newsletter.
Pokud si již nepřejete dostávat tyto emaily či chcete změnit váš odběr novinek, prosím zrušit či změnit odběr novinek zde.


Delaval