DeLaval
 
V tomto vydání:  
   
Efektivní odkliz kejdy
   
Další robot VMS uveden do provozu
   
Jistota při koupání paznehtů
   
 
 

Efektivní odkliz kejdy


Odkliz kejdy

 

Přemýšlíte o tom, jaký systém na odkliz kejdy by byl vhodný pro Vaši farmu? Následující článek Vám ulehčí výběr a možná i poskytne zajímavé informace, které jste ještě nevěděli. Dozvíte se zde třeba i o nejnovějším systému vysoce moderního robota, ale i o dalších systémech, které firma DeLaval nabízí!

 

  Více informací najdete zde.

Další robot VMS uveden do provozu


VMS Černý, Sirákov

 

Firma MIKROS-tech, s.r.o., výhradní zástupce společnosti DeLaval se sídlem v Jihlavě uvedla do provozu v měsící říjnu  roku 2012 další dojící robot VMS v blízkosti Žďáru nad Sázavou. Klinkutím na odkaz níže si můžete prohlédnout fotografie farmy a přečíst si bližší informace o výběru technologie.

  Více informací o farmě najdete zde.

Jistota při koupání paznehtů


Technický bulletin

 

Kulhání patří mezi jedno z hlavních zdravotních problémů s významnými ekonomickými dopady na každodenní provoz mléčných farem. Koupel paznehtů se řadí mezi nejběžnější preventivní opatření v rámci tlumení infekčních onemocnění paznehtů. Technický bulletin  firmy DeLaval přináší zajímavé informace týkající se tohoto problému. Jistě budou tyto informace pro Vás přínosné!

  Více informací o onemocnění paznehtů.
 
 

Vaše e-mail adresa je zapsána k odběru novinek DeLaval newsletter.
Pokud si již nepřejete dostávat tyto emaily či chcete změnit váš odběr novinek, prosím zrušit či změnit odběr novinek zde.


Delaval