DeLaval
 
V tomto vydání:  
   
Soutěž o nejlepší mléčnou farmu
   
DeLaval pohon s proměnnou rychlostí otáček NFO
   
Léto začíná - nabídka ventilátorů
   
 
 

Soutěž o nejlepší mléčnou farmu


Soutěž

 

Ve větrném Jeníkově proběhlo 10. května 2013 předání cen vítězům soutěže Mléčná farma  2012. Mezi finalisty vybrala odborná komise celkem deset farem a na prvním místě mezi chovateli českého strakatého skotu se umístila farma ZDV Štichovice, která dojí v rybinové dojírně DeLaval s 2x10 stáními. Blahopřejeme!

  Přečtětes si celý článek

DeLaval pohon s proměnnou rychlostí otáček NFO


DeLaval NFO

 

Věděli jste, že DeLaval NFO vám může u vašeho podtlakového systému ušetřit až 70% nákladů? DeLaval NFO na rozdíl od jiných pohonů nevytváří elektromagentickou intrferenci, která by mohla rušit jiné systémy, navíc je tento systém velice tichý.

  Zde najdete více informací

Léto začíná - nabídka ventilátorů


DeLaval ventilátory

 

Jak to tak vypadá, tak léto sice teprve teď začíná, ale my už musíme myslet na to jak zabezpečit naše zvířata proti horkým letním dnům. Při vysokých teplotách trpí stejně telata jako krávy. Horko též ovlivňuje negativně nejenom mléčnou užitkovost dojnic, ale také redukuje porodní hmotnost telat. DeLaval proto vyvinul řadu ventilátorů, které jistě budou vyhovovat i vašim možnostem a potřebám.

  Více informací zde
 
 

Vaše e-mail adresa je zapsána k odběru novinek DeLaval newsletter.
Pokud si již nepřejete dostávat tyto emaily či chcete změnit váš odběr novinek, prosím zrušit či změnit odběr novinek zde.


Delaval