DeLaval
 
V tomto vydání:  
   
DeLaval VMS Kampaň
   
Výhody DeLaval výkyvného drbadla
   
ZOD Agrodelta Štípa
   
 
 

DeLaval VMS Kampaň


VMS Kampaň

 

Naložte s vaším časem efektivněji!

DeLaval VMS dává možnost farmářům a jejich rodinám odpočinout si od každodenního dojení a nabízí jim svobodu volbu, jak naložit s volným časem. Využijte naší kampaně na limitovanou edici systému dobrovolného dojení VMS a získejte od nás ZDARMA DÁRKY. Doba trvání kampaně je od 1.9.2012 až do 31.1.2013 - podívejte se na bližší informace!

  Přečtěte si více na DeLaval.com

Výhody DeLaval výkyvného drbadla


Výhody výkyvného drbadla

 

Výkyvné drbadlo pro krávy SCB, které se začne otáčet v momentě, kdy s ním přijde zvíře do kontaktu, je v oblasti péče o krávy a jejich pohodlí revolučním řešením. Unikátní kartáč se otáčí pro zvíře příznivou rychlostí, volně se vychyluje do všech směrů a příjemně drbe krávy shora, podél těla a všude kolem ní a poskytuje jí maximální komfort. PŘEČTĚTE si jaké jsou VÝHODY tohoto kartáče jak pro Vás, tak i pro Vaše dojnice!

  Přečtěte si více na DeLaval.com

ZOD Agrodelta Štípa


ZOD Agrodelta Štípa

 

Průběžně aktualizujeme naší databázi zákazníků a každý měsíc přidáváme nové fotografie farem, které si zakoupili naší technologii. Tento měsíc jsme přidali do databáze firmu ZOD Agrodelta Štípa, (ve zkratce ZOD DELTA Štípa) družstvo hospodaří od roku 1993 v severovýchodní části okresu Zlín. Prohlédněte si galerii našich zákazníků. Zvětšením mapy v galerii získáte přehled o našich nainstalovaných technologií, kde si můžete prohlédnout i zajímavé fotografie.

  Přečtěte si více na DeLaval.com
 
 

Vaše e-mail adresa je zapsána k odběru novinek DeLaval newsletter.
Pokud si již nepřejete dostávat tyto emaily či chcete změnit váš odběr novinek, prosím zrušit či změnit odběr novinek zde.


Delaval